Enervo DS2 – Utrecht

We zijn compleet, met 9 dames sterk en onze coach natuurlijk.

Bij het inslaan waren we een beetje onder de indruk van de aanval van de tegenpartij, en met gezonde spanning stonden we klaar voor de eerste set. In het begin ging het gelijk op, maar met name door onze goede service-druk wonnen we de 1e set met 12 -25! De tegenstander kwam niet aan een goede pass toe, en dus bleef hun aanval uit. De 2de set startten we sterk en omdat wij ons eigen spel bleven spelen, winnen we deze ook met 11- 25!

In de 3de set kreeg de tegenpartij iets meer vat op ons, en na een paar spannende rally’s wonnen zij uiteindelijk met 28 -26. Gelukkig bleven wij erin geloven en onze eigen aanval opzetten (en slimme prikballen spelen!) zodat de 4de set weer door ons gewonnen werd: 3 – 1.

Na afloop hebben we getoast op onze tweede, verdiende overwinning van dit seizoen.

Laaaaaaa Chouffe!!

Leave a Comment