Enervo JB1 – Shot

Het mixteam van Enervo was een kop groter dan het jongensteam van Shot, en in deze wedstrijd werd Shot nóg een kopje kleiner gemaakt: Enervo won met 4-0.

De eerste set begon al goed, met een winst van 25-10. Het mix-team werd daarna wat overmoedig en liet de eerste punten van de tweede set daardoor liggen: Shot kwam meteen al op 2-0 voorsprong. Maar door fraai serveerwerk en goede acties in drieën, kwam Enervo al snel op voorsprong te staan en de set werd weer gewonnen met 25-10. Shot ging wel beter spelen, dus Enervo kreeg het een beetje moeilijker daarna en er kwamen ook wat meer rally’s in het spel. Maar ook de derde set werd met een flink verschil binnengesleept: 25-14. De vierde set ging moeizaam: als je te gemakkelijk erover gaat denken en de tegenstander gaat ervoor om toch nog een setje binnen te slepen, krijg je het om de oren! Deze laatste set werd daardoor wel een stuk spannender voor het publiek. Het verschil was lange tijd klein. Gelukkig hebben we dan Arjan, de coach, die de boel wat oppept en zo won het team ook de vierde set nog ruim, uiteindelijk. Toch blijft er nog genoeg te trainen: bijvoorbeeld het voetenwerk bij de opslag, het ‘klaar staan’ en het alert blijven aan het net voor ‘het blok’. Maar dit team is in korte tijd al een echt goed samenwerkend team geworden, en dat in slechts twee wedstrijden. Hulde!

Leave a Comment