Zomerg(r)asten toernooi 30 Juni 2018

Van het weekend wordt het weer geschikt BBQ-weer! Dat maakt dat wij al zin krijgen in de BBQ op 30 juni na afloop van het zomerg(r)astentoernooi! In dit lange pinksterweekend kom je wellicht nog andere volleybalfans tegen waarmee je een team kunt vormen op het toernooi. Dus stel gauw je team samen en schrijf je in!

Inschrijven?
Dit jaar kun je je aanmelden als mixteam van 6 spelers (min. 2 dames) voor de senioren competitie of recreantenklasse. Spelers in 1e klasse of hoger kunnen inschrijven met 3 spelers voor de 3×3 wedstrijden.

Kosten zijn 30 euro per team of 18 euro voor 3×3 teams.
De BBQ kost 12,50 per persoon en daar krijg je een consumptie bij.

Jij doet toch ook (weer) mee aan dit gezellige toernooi?!
Geef je dan gauw op via een reply op dit bericht of mail naar toernooi@vvenervo.nl!

Leave a Comment