Club van 50 & 100

Wat is de club van 50 en club van 100?

vv Enervo wordt mede gesponsord door de Club van 50 en club van 100. Dit is een groep enthousiaste mensen en bedrijven die onze volleybalvereniging vv Enervo een warm hart toedragen en daarvoor op vrijwillige basis graag een financiële bijdrage wil leveren. De Club van 50 en 100 is voor iedereen: bedrijven, leden, oud-leden, ouders, opa’s en oma’s, etc.

Wat gebeurt er met uw geld?

De opbrengsten zullen gebruikt worden om de jeugdafdeling van vv Enervo verder op poten te zetten. Belangrijkste doel is dat we jeugd willen werven en verder binden aan de vereniging door diverse leuke jeugd activiteiten te organiseren. Daarnaast willen we dat onze jeugd geschoolde trainers blijft krijgen en de competitiespelende jeugd meer dan één keer per week kan trainen. U doet dus een investering in de toekomst!

 

Wat krijgt u terug als u lid wordt van de Club van 50 en 100?

  • U ontvangt heel veel dankbaarheid vanuit de vereniging!
  • Een eervolle vermelding op onze website www.vvenervo.nl;
  • Gratis toegang tot onze feesten.

 

Is dit ook iets voor u?

Wilt u op deze manier (de jeugd van) vv Enervo structureel ondersteunen? Meldt u dan aan bij sponsorcommissie@vvenervo.nl